суббота, 6 июля 2013 г.

Ярмарок інновацій у Сумах.

Шановні наші читачі! 
3-5 липня 2013 року в місті Суми відбувався ярмарок бібліотечних інновацій. Нашою Чернігівською обласною науковою універсальною бібліотекою, відділом абонемента було представлено  роботу з вами - користувачами з особливими потребами. Ви подивитесь фото і зрозумієте, про що ми розповідали - про наші зустрічі в бібліотеці, у вас дома, в геріатричному пансіонаті. Не забули ми показати і чудові вироби, які зробили терплячі і працьовиті ваші руки - картини писані, вишиті, вірші, поробки. Нашим стендом жваво цікавились відвідувачі, і було це дуже добре. На ярмарку було представлено 22 учасника з Сумської, Полтавської, Київської та Чернігівської області - обласні, міські, районні і сільські бібліотеки. Проекти були дуже різні - про доступ до офіційної та правової інформації, про інтелектуальний розвиток особистості, про навчання та соціальне залучення вразливих категорій населення, а також про туристичне краєзнавство, про КнигоБібліоДесант. Досвіду перейняли ми трохи і своїм поділилися - будемо плідно працювати!


понедельник, 1 июля 2013 г.

Світлана Талан "Не вурдалаки"

Добрий день,шановні наші читачі!Сьогодні ми хочемо вам представити книжку Світлани Талан "Не вурдалаки". Щороку Світлана Талан здобуває нову висоту на літературному небосхилі.2011-го року Талан визнано однією з десяти кращих українських романісток із тих, що подавали рукописи до "коронації слова", 2012-го вона потрапила вже до п’ятірки обраних конкурсу, а 2013-го посіла третю сходинку в рейтингу найуспішніших українських письменників за версією журналу "Фокус".
 Вихованці війни, вони мали за розкіш одяг і взуття, за щастя-відвідини кінотеатру на зекономлені на їжі копійки...Вони мріяли, закохувалися, одружувалися і не ділили дітей на своїх і чужих...Коли Марія та Роман побралися, вони були ще зовсім молоді, але душами вже починали сивіти:далося взнаки життя під час німецької окупації.Насильство,знущання, голод,смерть проносилися перед дівчачими і хлопчачими очима-то тепер вони вурдалаки?Буде знову війна-війна за людську гідність і право на спокійну старість...