понедельник, 22 октября 2018 г.

Конкурс "Еспресо. Вибір читачів - 2018"


 У жовтні місяці на абонементі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка проходить голосування за трійку фіналістів книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів - 2018", номінація "Література для дорослих". 

Упродовж липня-серпня 2018 року експертне журі визначало кращі книжки з довгого списку. З 48 книжок, які були подані на оцінку журі, до фіналу потрапили 3 книги.


Трійка фіналістів книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів" 2018 року:

1. "Інтернат", Сергій Жадан (Видавництво "Meridian Czernowitz").
Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…
2. "Коханці Юстиції", Юрій Андрухович (Видавництво "Meridian Czernowitz").
Паранормальний роман. Родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання…
3. "Третя кабінка — Лос-Анджелес", Захарченко Олена (Видавництво "НОРА-ДРУК").
Героїня книжки знала, що альбом, мальований загиблим у тюрмах НКВС бабусиним братом, безслідно зник. Коли він раптом потрапляє їй до рук виникає багато питань. Хто зберігав його досі? Хто ці люди, що намальовані в альбомі? Кожна відповідь ставить нові запитання і відкриває нові таємниці.
Переможців конкурсу "Еспресо. Вибір читачів" визначатимуть у бібліотеках по всій країні. 

Чекаємо, всіх бажаючих проголосувати за улюблену книгу.

Автор: Я. Д. Петруняк

Комментариев нет:

Отправить комментарий