вівторок, 21 серпня 2018 р.

Нові надходження по психології у відділ абонемента Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка

Якщо Ви захоплюєтесь самопізнанням, часто шукаєте відповіді на різні питання, цікавитесь тонкощами спілкування з колегами, друзями і представниками протилежної статі, то ці  книги з психології напевно Вам знадобляться.

159
   Б 15


    Бадрак, Валентин     Великие женщины великих мужчин : удивительные истории взаимоотношений известных пар / Валентин Бадрак . - Киев : Брайт Стар Паблишинг, 2017. - 269 с. 

«Великие женщины великих мужчин» — новая книга тренинг, в которой собран анализ ярких побед и поучительных поражений в семейных отношениях более 50 известных женщин. Именно женщине дано создавать выдающихся мужчин. Женщина способна сформировать несравненный ореол великих достижений своего спутника жизни, тайно предопределять и организовывать его победы. Как увидеть перспективу в молодом человеке, чем привлечь его в свою жизнь, как воспламенить жаждой успеха и увлечь гармоничным сценарием совместной жизни? Об этом в книге рассказывают сами женщины.


159
   Б 15


    Бадрак, Валентин     Успішні жінки в чоловічому світі : якщо жінка чогось хоче, то потрібно їй це дати, інакше вона візьме сама / Валентин Бадрак. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2018. - 198 с. 

Це історії про переконливі перемоги жінок над тими обставинами, що пропонувало їм сучасне до них суспільство, про жіноче обличчя успіху. Їхній досвід може використовуватися для моделювання власних досягнень. Справді, героїні з різними долями й життєвими траєкторіями виділяються нестандартним мисленням і вражаючими результатами. Що спільного у стратегіях Клеопатри та княгині Ольги, Катерини Другої та Марії Склодовської-Кюрі, Лесі Українки й Коко Шанель, Агати Крісті та Мерилін Монро або Маргарет Тетчер? Як їм удалося стати успішними й досягти всесвітньої слави? Про це й можна дізнатися з книги. А ще – вибудувати власну стратегію успіху. Бо нині хоча світ і змінився, проте жінці буває так само важко зайняти гідне місце в суспільстві.

88.53 / 15
   Б 87


    Браун, Брене     Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є : ваш путівник до повнокровного життя / Брене Браун ; [пер. з англ. О. Замойської]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 206 с. 


Ця книжка — результат приголомшливого дослідження: як люди сприймають свою недосконалість. Аналізуючи тисячі історій чоловіків та жінок у віці від 18 до 87 років, Брене Браун дійшла вражаючого висновку: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості. Уміння відвертої і дотепної оповідачки та незмінного лідера інтернет-переглядів на конференції TED об’єднати науку з цікавою історією зробило «Дари недосконалості» бестселером № 1 за версією The New York Times.
Що заважає людям почуватися щасливими? Ми самі себе змусили повірити, що щастя існує лише для досконалих людей, а ми недостатньо стрункі, розумні, привабливі, успішні або ж заможні, щоб його заслужити. Ми відчуваємо сором і тривожність, коли не можемо довести іншим власну неперевершеність, зрікаємося своїх принципів та нехтуємо талантами, аби відповідати чиїмось очікуванням. Проте стати щасливим легко — треба щиросердно прийняти свої недоліки і вразливість. Сміливість, співчуття та душевна близькість — дари недосконалості, що допоможуть відчути себе самодостатнім та щасливим і скерують на 10 головних дороговказів до щиросердного життя.


159
   К 17


    Каллан, Джеймі Кет     О-ла-ла! : секрети фр. шарму / Джеймі Кет Каллан ; [пер. з англ. Т. Заволоко]. - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 221 с.

Француженки, звісно, не народжуються гарнішими за інших. Вони просто з раннього віку вчаться сприймати себе красивими, впевненими і сексуальними, і не лише ззовні, а й внутрішньо. У Франції шарм перевершує молодість — багато привабливих французьких жінок належать до так званих femmes d’un certain age, тобто жінок невизначеного віку. Причому досвід робить їх ще привабливішими. Ще зовсім юній Джеймі Кет Каллан її французька бабуся прищепила почуття стилю та краси, навчила любити... власне відображення у дзеркалі. А тепер Джеймі сама ділиться досвідом та порадами щодо того, як створити власний стиль і якомога довше не втрачати здоров’я та вроду.


88.576 / 15
   Ч-44


    Чепмен, Гэри     Пять языков любви : актуально для всех, а не только для супружеских пар / Гэри Чепмен ; [пер. с англ. О. Деменко]. - Киев : Брайт Стар Паблишинг : Кириченко, 2013. - 195 с.

Любовь говорит на пяти языках. Так утверждает автор книги Гэри Чепмен – консультант по взаимоотношениям с многолетним опытом. Доктор Чепмен создал книгу для семейных пар и влюбленных, которые еще не состоят в браке. В книге автор рассказывает о том, как дарить и принимать любовь. Здесь затронуты различные стадии отношений: влюбленность, свадьба и семейная жизнь. Гэри Чепмен уделяет внимание любви после свадьбы и объясняет, почему чувства меняются, рассказывает о языках любви, на которых говорят дети. Книга помогает укрепить брак, найти понимание со своей половинкой и наладить отношение с близкими людьми.

Подробнее: https://book24.ua/product/pyat-yazykov-lyubvi/
Любовь говорит на пяти языках. Так утверждает автор книги Гэри Чепмен – консультант по взаимоотношениям с многолетним опытом. Доктор Чепмен создал книгу для семейных пар и влюбленных, которые еще не состоят в браке. В книге автор рассказывает о том, как дарить и принимать любовь. Здесь затронуты различные стадии отношений: влюбленность, свадьба и семейная жизнь. Гэри Чепмен уделяет внимание любви после свадьбы и объясняет, почему чувства меняются, рассказывает о языках любви, на которых говорят дети. Книга помогает укрепить брак, найти понимание со своей половинкой и наладить отношение с близкими людьми.

Подробнее: https://book24.ua/product/pyat-yazykov-lyubvi/
 Изначально бестселлер доктора Гэри Чепмена был адресован только супружеским парам, но, как оказалось, пять языков любви являэться универсальными для всех. Поэтому содержание этой книги было расширено, чтобы ответить на злободневные вопросы и нужды людей, не состоящих в браке.
Если вы встречаетесь с парнем (девушкой), в одиночку воспитываете ребенка, строите взаимоотношения с сотрудниками или друзьями - научитесь говорить на понятном им языке любви. Это поможет вам в любой ситуации.


159
   Ш 85


    Шрагіна, Лариса     Немовля-малеча-підліток : мудрі формули виховання / Лариса Шрагіна. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 154 с.

Виховання дітей непросте завдання, і за помилки часто доводиться розплачуватися надто дорого. Щоби зрозуміти свою дитину, ви мусите навчитися розуміти її психологію, те, як вона мислить і що відчуває. А всі ж вони такі різні...
Якою творчою формулою виховання скористатися, щоб із кожної непростої ситуації від народження і аж до підліткового віку знайти вихід, як не схибити й вибудувати гармонійні стосунки з вашою найріднішою малечею саме про це і йдеться в цій книжці.

Немає коментарів:

Дописати коментар