вівторок, 13 січня 2015 р.

Продукти для очищення організму


Новорічні свята з великою кількістю смачних страв без сумніву внесуть свої корективи в ваш стандартний харчовий баланс. Організм після таких застіль вимагатиме зробити паузу. Тому  поговоримо про те, які продукти можуть допомогти очистити організм. Звичайно, можна недільку посидіти на дієті, але краще перейти на правильне харчування, яке дасть можливість очистити наші органи від токсинів і шлаків, які ми набрали в період зимових свят.
Слід пам'ятати, що під час очищення слід відмовитися від жирних, копчених і смажених продуктів. Не обов'язково виснажувати себе «суворою» дієтою. Вона може тільки нашкодити, підірвавши імунну систему організму, в результаті чого можна легко підхопити інфекцію. Ваш раціон повинен включати прості продукти, які поліпшать самопочуття і додадуть сил. Налягайте на кисломолочні продукти, чорний хліб і вівсянку. Головну роль в очищенні організму повинна зіграти клітковина, оскільки її дефіцит призводить до накопичення жирів і токсинів, а це в першу чергу негативно відбивається на стані здоров'я людини і може викликати серйозні захворювання. 

Продукти які  нам можуть допомогти: 
Зелений чай.Дієтологи рекомендують випивати не менше трьох чашок зеленого чаю в день. Цей напій включає до свого складу катехіни, які в поєднанні з поліфенолами захищають печінку від руйнування. 
Імбир. Покращує кровопостачання шлунка, прискорює процес травлення, а оскільки посилюється метаболізм, то і зайві кілограми швидше покинуть ваше тіло. 
Капуста. Цей овоч насичений вітаміном С, а клітковина, що входить до її складу, вельми ефективно бореться з холестерином і запобігає старінню організму. 
Коричневий рис. Неочищений рис набагато корисніше білого, тому що в ньому зберігаються багато необхідні для організму речовини. Крім цього він здатний підтримувати баланс енергії і очищати організм від шлаків. 
Буряк. Свій червоний колір цей овоч отримує завдяки бетаїну, який ефективно знижує кількість токсичної амінокислоти, яка зумовлює захворювання серця. Також буряках притаманні сечогінні та проносні властивості. 
Яблука. Здатні посилювати апетит, але пектин, який міститься в них, позбавляє нас від зайвих жирів, які утворюються в печінці. 
Червоний перець. У ньому міститься речовина під назвою «капсаїцин», завдяки якому ми відчуваємо гостроту цього продукту. Саме воно активізує функціонування шлунка і покращує обмін речовин. Дана спеція «розщеплює» жирові клітини, збільшує витрати енергії на процес травлення. 
Оливкова олія. Збагачене ненасиченими жирними кислотами, які стимулюють позбавлення організму від холестерину. 
Селера і огірки. Ці продукти містять неймовірну кількість корисних речовин, хоча в процентному вмісті складаються в основному з води. Сік огірка і селери має сечогінний і проносний ефект, а також бере участь у виведенні з організму токсинів і жирів.

Немає коментарів:

Дописати коментар