середа, 2 грудня 2015 р.

17 доказів того, що фініки потрібні всім

Фініки - плоди особливого виду пальм. Вони потрапляють до нас у вигляді сухофруктів і є дуже корисним продуктом майже для всіх людей.
Відразу обмовимося, при всій корисності фініків, для більшості людей, людям з цукровим діабетом і ожирінням потрібно вживати їх вельми обмежено. Хоча в кожному разі - фініки - найкраща заміна цукерок для ласунів, які не в силах відмовитися від солодкого. І це одне з перших доказів того, що фініки потрібні дуже багатьом.
Про користь фініків: 

1. Фініки зміцнюють серце, покращують роботу всієї серцево-судинної системи. 
2. Містять ці плоди і речовину, що стимулює вироблення окситоцину. Тому вони корисні для поліпшення родової діяльності, відновлення після пологів. 
3. Є думка, яку іноді називають легендою, що людина може прожити кілька місяців на фініках і воді. Їх ще називають "хлібом пустелі". У 100 г фініків - 300 ккалорій.4. У фініках міститься п`ятнадцять мінералів і солей, більше двох десятків амінокислот, вуглеводи, вітаміни А, С, В, ніацин, пантотенова кислота ... Вони дуже поживні і дійсно можуть здорово урізноманітнити раціон навіть якщо вживати їх у невеликій кількості.
4. Фініки підвищують імунітет, покращують загальну опорність організму, корисні при застудах і частих ГРВІ у дітей і дорослих.

 5. Їх не обробляють сірчаною кислотою, що часто трапляється з іншими сухофруктами, тому немає привнесеного ззовні шкоди.
 6. Якщо з'їдати 10-15 фініків в проміжках між прийомами їжі можна поліпшити травлення, вивести зайву рідину, прискорити обмін речовин і, в підсумку, схуднути. І це все незважаючи на підвищену калорійність фініків і їх підвищену солодкість. 
7. Фініки допомагають і від кашлю. Їх, подібно інжиру, можна запарювати або заварювати в молоці (якщо немає рясних мокрот, адже молоко в таких умовах не можна) або просто їсти натщесерце, щоб заспокоїти кашель і допомогти відходженню слизу.
8. Фініки допомагають підтримувати настрій в нормальному стані, бути в тонусі і навіть, при регулярному профілактичному вживанні, знижує ймовірність депресії. А як сезонний продукт осені та зими - фініки і зовсім незамінні.
9. Фініки допомагають поліпшити стан шкіри, волосся, зубів і нігтів. Взагалі, це чудовий плід для збереження молодості і краси.

10. Плоди допомагають відновитися після серйозних хвороб, зміцнити організм, зменшити частоту простудних захворювань. 
11. Гарні фініки при перевтомі і фізичної втоми, тому чудово підходять як перекушування всім, хто багато трудиться. 
12. Фініки, незважаючи на певні обмеження, все-таки можна їсти при цукровому діабеті (обмеження вибирає кожен хворий собі сам, враховуючи, що було з'їдено до цього, враховуючи кількість ХЕ - хлібних одиниць) 
13. Є дані, що регулярне вживання фініків знижує ризик ракових захворювань. 
14. У мусульманському світі фініки є священною їжею. Її приймають як дар згори і постійно дають дітям. 
15. Завдяки великій кількості вітаміну А фініки допомагають зменшити ризик виникнення проблем із зором. 
16. Фінік корисний для профілактики захворювань печінки. 
17. Плоди допомагають роботі мозку, функціонуванню всієї нервової системи. Корисні в період іспитів і сесій, так чудово стимулюють мозкову діяльність, покращують пам'ять і підвищують концентрацію уваги.

Немає коментарів:

Дописати коментар