понеділок, 29 лютого 2016 р.

«У кожній душі Кобзаря живе могуття України»Для багатьох поколінь українців – і не тільки українців – Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас – та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з її буттям продовжується нею, вбираючи в себе нові дні і новий досвід народу, відзначаючись на нові болі і думи, стаючи до нових скрижалів долі. Він росте і розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічнім шляху до Шевченка.
Доторкнутися душею до Шевченкового слова, ще і ще ближче пізнати творця дає можливість книжково-ілюстративна  виставка «У кожній душі Кобзаря живе могуття України», яка представлена у відділі абонемента з 2 по 13 березня.
Зі сторінок книжок, представлених на виставці постає постать маловідомого Тараса, не просто геніального поета, а передусім людини, яка любила життя у всіх його проявах, яка страждала від несправедливості, яка так хотіла щастя і яка, зрештою, була такою нещасливою…

Немає коментарів:

Дописати коментар