середа, 11 липня 2018 р.

Джеймс Дешнер "Той, що біжить лабіринтом"

Глибоко вдихніть, перш ніж почати читати книжки Джеймса Дешнера 
"Deseret News"
821(73)
   Д 39

    Дешнер, Джеймс    Бігун у Лабіринті [Текст] : [роман] / Джеймс Дешнер ; [пер. з англ. Наталі Вишневської]. - Київ : КМ-БУКС, 2015. - 381 с.

Отямившись у ліфті, Томас пам'ятає тільки одне: власне ім'я. Ліфт виносить його у дивне місце, де мешкають такі самі підлітки, як він, - підлітки, яким навіщось стерли пам'ять. Усіх їх для чогось помістили у велетенський лабіринт, з якого вони от уже два роки марно шукають вихід. Але вихід знайти треба будь-що, бо дуже скоро жалюгідне, однак безпечне життя закінчиться, і чи зможе бодай хтось тоді вижити?  
821(73)
   Д 39

    Дешнер, Джеймс     Випробування вогнем [Текст] : [роман] / Джеймс Дешнер ; [пер. з англ. Наталі Вишневської]. - Київ : КМ-БУКС, 2015. - 316 с.

Втеча з лабіринту мала відкрити Томасу й решті глейдерів шлях на свободу. Тільки виявилося, що тести ще не закінчилися, і тепер їх чекає друга фаза – випробування вогнем у розжареній пустелі, яку дуже влучно назвали Пеклом. На те, щоб перетнути Пекло й дістатися безпечного прихистку, глейдери мають два тижні. Але тепер у них є конкуренти, тож ставки підвищуються. Кому вдасться дійти до кінця й не загинути?  
 821(73)
   Д 39
   
Дешнер, Джеймс     Ліки від смерті [Текст] : [роман] / Джеймс Дешнер ; [пер. з англ. Марії Пухлій]. - Київ : КМБУКС, 2018. - 316 с.  

Це кінець. «БЕЗУМ» відібрав у Томаса все: життя, друзів і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє. Та чи переживе його бодай хтось? Однак «БЕЗУМ» не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірить жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.

Немає коментарів:

Дописати коментар