середа, 11 липня 2018 р.

Імбирний чай для полегшення головного болю, печії та зниження рівня цукру в крові

Імбир — чудова спеція, і ми тримаємо парі, що ви багато чули про його користь для здоров'я. Корінь містить амінокислоти і мікроелементи.
Основне біологічно активне з'єднання в імбирі, гінгерол, дає цьому кореню блискучі властивості. Це відмінний протизапальний засіб і потужний антиоксидант.
Імбир настільки універсальний, і ви можете додати його майже до кожного прийому їжі. Він добре поєднується з коктейлями, напоями та чаєм. Імбир — один з найбільших продуктів, які ви коли-небудь будете пробувати, особливо якщо ви маєте справу з травленням. Деякі використовують його для зміцнення травного тракту. Ваша кишка розповідає багато про ваш загальний стан, тому краще тримайте її сильною та здоровою.
Як дізнатися, чи підходить імбир для вас? Ми дамо вам кілька вагомих причин використовувати його частіше. Імбир піднімає ваше здоров'я на більш високий рівень, сприяє здоровій втраті ваги, зменшує запалення і покращує роботу мозку. Так, ви повинні використовувати його кожен день!
Давайте розглянемо деякі з його переваг для здоров'я:
Поліпшення травлення
Імбир покращує травлення. Він стимулює травну кислоту у вашому шлунку і забезпечує кращу рухливість шлунка. Використовуйте його, щоб поліпшити ваш метаболізм і лікувати розлад травлення.
Запобігання метеоризму
Якщо ви вважаєте, що імбир буде дратувати ваш шлунок, настав час знову подумати. Імбир – заспокійливий засіб, і він також забезпечує анти-метеоризм. Використовуйте його, щоб зменшити кількість газів, здуття живота і метеоризм. Якщо це ваші загальні проблеми, додайте свіжий імбир в своє меню або випийте чашку імбирного чаю після обіду.
Зменшує запалення
Це, ймовірно, його найбільша сила. Тим хто страждає артритом, часто рекомендують використовувати імбир, і те ж саме відноситься до всіх, хто має справу із запаленням. Він працює майже миттєво, і ви помітите поліпшення в найближчі кілька годин.
Запобігання печії
Використовуйте імбир для лікування кислотного рефлюксу. Це покращує травлення і зменшує симптоми кислотного рефлюксу або печії. За словами вчених, імбир є більш потужним, ніж звичайний кислотний рефлюкс-препарат.
Запобігає нудоті
Використовуйте імбир для профілактики і лікування зморшок, ранкової нудоти (під час вагітності) і нудоти в цілому. Імбир може також зменшити нудоту, викликану хімічними препаратами.
Профілактика хвороби Альцгеймера
Дослідження показали, що регулярне споживання імбиру допоможе для профілактики хвороби Альцгеймера. Це зменшує погіршення стану мозку. Вчені також підтверджують зв'язок між вашою травною системою та мозком. Іншими словами, ви повинні тримати їх здоровими.
Регулює рівень цукру в крові
Діабетики також повинні використовувати імбир. Він регулює рівень цукру в крові і пропонує антидіабетичний ефект, що означає, що він запобігає появі спайків в крові. Імбир також знижує рівень холестерину і нормалізує артеріальний тиск.
Сприяє зниженню ваги
Імбир дає вам масу енергії і покращує ваш метаболізм. Це гарна новина для всіх, хто страждає ожирінням.
Покращує абсорбцію поживних речовин
Імбир має здатність покращувати поглинання важливих поживних речовин з інших продуктів. Додайте імбир в їжу, щоб отримати більше вітамінів і мінералів з їжі. Він стимулює ферменти, які сприяють цьому процесу абсорбції.
Скільки імбиру ви повинні використовувати?
Вам не потрібно бути строгим у своєму споживанні імбиру, використайте, принаймні, дві столові ложки свіжого імбиру. Додайте його в їжу або зробіть собі імбирний чай. Деякі кажуть, що це допомогло їм лікувати застуду та інші нездужання.

Немає коментарів:

Дописати коментар