середа, 23 серпня 2017 р.

Зустрічаємо свято з підопічними геріатричного пансіонатуПрийняття 24 серпня 1991р. Верховною Радою історичного документу – „Акт проголошення незалежності України” припинило існування Української Радянської Соціалістичної Республіки і проголосило появу незалежної держави – Україна.
Проголошення державної незалежності України 24 серпня 1991 року принципово по-новому поставило питання її державного, економічного та політичного розвитку. Йшлося про нову і як засвідчив подальший розвиток подій, надзвичайно складну сторінку її багатовікової історії. Проголошення незалежності України та завдання створення самостійної Української держави закономірно висунули проблему розгортання державотворчих процесів. Народ України заявив, що будуватиме державу суверенну й самоврядну, незалежну та відкриту, демократичну і правову.
26 рок
ів тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День незалежності, який ми святкуємо 24 серпня, насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти, саме про це йдеться в матеріалах книжкової виставки «Україна: утвердження незалежної держави» підготовленого до головного державного свята України.
23 серпня у  відділі абонемента Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка пройшла інформаційна година «Україна: утвердження незалежної держави» яка зібрала читачів поважного віку - мешканців Чернігівського геріатричного пансіонату. Зустріч розпочалася з розповіді бібліотекарів про історію свята. Присутні обмінялися думками з приводу питання - що ж для нас незалежність: дар чи випробування? Що ми втратила, а що отримали за часів незалежності? Чим пишаються українці?
 Для гостей була проведена екскурсія по бібліотеці, під час якої присутні змогли ознайомитися з роботою закладу та вручена добірка літератури зібраної користувачами відділу.
Немає коментарів:

Дописати коментар